podcast

O CZYM I DLA KOGO JEST TEN PODCAST?

Istnieje lista tematów, o których nie należy/nie wypada rozmawiać w pewnych kręgach, np. rodzinnym czy zawodowym, aby nie doprowadzić do nieprzyjemnych spięć. Mogą one dotyczyć m.in. kwestii społecznych, religijnych, zdrowotnych, czy pracy. To, że pewne sprawy zostaną przemilczane, nie oznacza, że zniknęły i że ich po prostu nie ma.

Daj się wciągnąć w rozmowę! to podcast o życiu, biznesie i tematach społecznie ważnych, czasem trudnych i niewygodnych. Skupiam się w nim na tym, co zostało przykryte bardzo dużą warstwą kurzu i obojętności, bo nie chcę, byśmy się do niej przyzwyczaili. Znajdziesz w nim informacje dotyczące odnalezienia drogi zawodowej, budowania własnej firmy, dążenia do work-life balance, a także poważnych problemów społecznych, jak bieda, dyskryminacja, marginalizacja społeczna, które mogą dotknąć każdego i to z różnych powodów.

Daj się wciągnąć w rozmowę! to podcast dla osób przedsiębiorczych, wrażliwych, szukających nowych treści i świeżego spojrzenia, które widzą świat nie tylko w dwóch kolorach: czarnym i białym, ale także w innych odcieniach.

To jak? Dasz się wciągnąć w rozmowę?

Serdecznie zapraszam!

Lista odcinków:

*W intro podcastów został wykorzystany poniższy utwór ze stony freesound: „Disco funk loops 001 remix 2 short loop with drums 120 bpm” twórcy josefpres, licencja: CC0 1.0.

Zobacz, gdzie jeszcze posłuchasz mojego podcastu: