portfolio

Portfolio korektora

Jako doświadczona korektorka codziennie sprawdzam artykuły, krótkie treści do mediów społecznościowych, prace naukowe itp. Współpracuję również z autorami, dbając o to, by teksty w ich książkach w wersji papierowej i elektronicznej (e‑booki), były bezbłędne. Specjalizuję się głównie w korekcie tekstów biznesowych, marketingowych, logistycznych i pedagogicznych – zgodnie z moim wykształceniem.

Jestem gotowa przeprowadzić audyt Twojej strony WWW pod kątem poprawności językowej i wytropić błędy. Dzięki temu Twoje miejsce w sieci stanie się profesjonalną wizytówką i przyciągnie klientów.

Zobacz moje portfolio, będące próbką moich umiejętności.

Poniżej jeden z moich projektów, nad którym pracowałam. Wykonałam korektę oraz przygotowałam do druku cztery książki z logistyki dla uczniów technikum, które dla autora okazały się dużym sukcesem wydawniczym.

  • „Zadania dla logistyków część praktyczna, kwalifikacja SPL.01, kwalifikacja AU.22”, B. Bogacz;
  • „Praktyczne zadania egzaminacyjne dla logistyków, kwalifikacja SPL.01, kwalifikacja AU.22”, B. Bogacz;
  • „Zadania dla logistyków część praktyczna, kwalifikacja SPL.04, kwalifikacja AU.32”, B. Bogacz;
  • „Praktyczne zadania egzaminacyjne dla logistyków, kwalifikacja SPL.04, kwalifikacja AU.32”, B. Bogacz.

Portfolio copywritera

W grudniu 2020 roku razem z kilkunastoma innymi twórcami przygotowywałam teksty do e‑booka o copywritingu, powstałego pod redakcją Aleksandry Sudnik z agencji FOX STRATEGY. Efektem współpracy wszystkich ekspertów jest prawie 100 stron soczystej wiedzy dla przedsiębiorców i początkujących copywriterów. W kilku artykułach poruszyłam temat poprawności językowej, która jest niezmiernie ważna przy tworzeniu treści. Podpowiadam w nich, jak można zadbać o to, by teksty posiadały jak najlepszą jakość i były bezbłędne.

Próbka tekstu z e‑booka:

Współpracowałam między innymi z: